farashi
27 اسفند 1401 - 10:04

تشدید نظارت شبانه‌روزی بر تاسیسات گردشگری خراسان شمالی

بجنورد- مدیرکی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از تشدید بازدیدهای نظارتی بر تاسیسات گردشگری استان خبر داد.

علی مستوفیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با شروع سفرهای نوروزی و آغاز به کار ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران و زائران ورودی به استان نظارت بیشتری بر فعالیت تأسیسات گردشگری می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان شمالی با اشاره به قرارگیری خراسان شمالی بین دو قطب مهم گردشگری و زیارتی ادامه داد: از این رو همه ساله شاهد ورود مسافران و گردشگران بی‌شماری به استان هستیم که باید با ایجاد زیرساخت‌های لازم ماندگاری مسافر در استان را افزایش دهیم.

وی افزود: در این بازدید به‌منظور خدمت‌رسانی مطلوب به گردشگران و مسافران، نحوه ارائه خدمات مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی شامل نمازخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی، بهداشت محیط، غرفه‌های فروش مواد غذایی، سالن‌ها و.. مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند.

مستوفیان خاطر نشان کرد: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان و ایام نوروز، سلامت مسافران و ارائه مواد غذایی و خوراکی بهداشتی و سالم از اولویت‌های اصلی و مورد توجه ویژه در برنامه‌های ستاد خدمات سفر در نوروز ۱۴۰۲ است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1098576